در اينجا ما قصد داريم شما را با قطعات داخلي و بيروني پرينتر hp1006 آشنا كنيم با ما همراه باشيد .

آشنایی با قطعات داخلی و بیرونی پرینتر hp1006

 

 

 

سنسورهای پرینتر :

 

 پرینتر 1006

 

 

شماره

نام فارسی

نام لاتین

1

 موتور کنترل PCB مونتاژ

engine control PCB assembly 

2

 فرمتر PCB مونتاژ

formatter PCB assembly 

3

 مونتاژ PCB مونتاژ

motor PCB assembly 

 

***************

 

 

قاب های پرینتر :

 

پرینتر 1006

 

 

شماره

نام فارسی

نام لاتین

1

 قاب قسمت جلو

front cover assembly 

2

 سینی ورودی کاغذ

paper pick-up tray assembly 

3

 سینی خروجی کاغذ

paper delivery tray assembly 

4

 قاب عقب قسمت بالا

face-down cover assembly 

5

 قاب سمت چپ

left cover assembly 

6

 قاب قسمت راست

right cover assembly 

7

 صفحه سمت چپ قسمت بالا

plate, left 

8

 دکمه لغو دستور کار

button, cancel 

9

 چراغ های آلارم دستگاه

pipe, light 

10

 درب کارتریج

door, cartridge 

11

 پیچ قاب

screw, D, M3X8 

 

***************

 

قطعات داخلی :

 

پرینتر 1006

 

 

شماره

نام فارسی

نام لاتین

1

 قاب پنل عقب

panel, rear 

2

 کابل

contact, cable 

3

 پیچ و واشر

screw,W/washer,M3X6 

4

 پیچ

screw, P, M4X10 

5

 موتور کنترل PCB

engine control PCB assembly 

6

 مونتاژ قاب

pick-up transfer frame assembly

7

 فنر فشرده شده

spring, compression 

8

 فنر فشرده شده

spring, compression 

9

 بوش

bushing 

10

 بوش

bushing 

11

 غلطک پیکاپ

roller, paper pick-up 

12

 غلطک انتقال دهنده

roller, transfer 

13

 فرمت PCB مونتاژ

formatter PCB assembly 

14

 سپتامبر جدا کننده

Separation pad assembly 

A01

 فنر فشرده شده

spacer, formatter 

A02

 نگه دارنده کابل

guide, cable 

A03

 قاب فرمتر

crossmember, formatter 

A04

 قاب ECU

crossmember, ECU 

A05

 قاب UDB

cover, USB 

A06

 سنسور PCA

sensor PCA assembly 

A07

 پیچ

screw, tap, M3X6 

A08

 پیچ

screw, D, M3X6 

A09

 واشر پیچ

screw, W/washer, M3X8 

A10

 واشر پیچ

screw, W/washer, M3X8 

A11

 پیچ

screw, P, M4X10 

A12

 فنر پیچی

spring, torsion 

A13

 فنر پیچی

spring, torsion 

A14

 قاب سلوئید

cover, solenoid 

A15

 حسگر تشخیص کارتریج

flag, cartridge detect sensor 

A16

 سنسور ثبت کننده

flag, registration sensor 

A17

 سلوئید

solenoid 

 

 

***************

 

 

قطعات پشتیبانی پرینتر:

 

 

پرینتر 1006

 

 

 

شماره

نام فارسی

نام لاتین

1

 پاکسازی کاغذ مونتاژ

fixing paper delivery  assembly

A01

 پشتیبانی

SupPORT, SHAFT 

A02

 پیچ

screw, D, M3X6 

A03

 مونتاژ پایه

base plate assembly 

A04

 مونتاژ پایه

base plate assembly 

A05

 فنر فشرده سازی شده

spring, compression 

A06

 نگه دارنده کابل

guide, cable 

 

***************

 بردهای پرینتر:

 

 پرینتر 1006

 

 

 

شماره

نام فارسی

نام لاتین

1

 موتور

motor, DC24V 

2

 لیزر

FFC, laser 

3

 اسکن لیزر

laser scanner assembly 

4

 مونتاژ PCB

motor PCB assembly 

AD1

 پیچ

screw, RS, M3X6 

AD2

 پیچ

screw, RS, M3X10 

AD3

 برق موتور

crossmember, motor 

AD4

 قاب اسکنر

cover, scanner 

AD5

 قاب درب

hook, door 

AD6

 ورق سپر موتور

plate, motor shield 

AD7

 پیچ

screw, D, M3X6 

 

*** جهت سفارش قطعات بالا با ما تماس بگیرید ***

 


به اشتراک بگذارید :


تعميرات انواع  پرينتر ، دستگاه هاي كپي ،  فكس  و كليه ماشين هاي اداري ،  شارژ كارتريج در محل شما

 

 كليه تعميرات شركت تك پردازش به صورت تضميني و با گارانتي مي باشد

 

 فروش انواع قطعات ماشين هاي اداري ( پرينتر،كارتريج ،كامپيوتر و ... )

 

درصورت نياز با متخصص هاي ما تماس بگيريد 

02188346282

 مشاوره و راهنمايي تلفني

9092305541

 

 

شركت تك پردازش بهينه :

 

آمادگي خود را جهت سرويس دهي و نگه داري انواع

 

  ماشين هاي اداري ، سرور، سايت ، شبكه و همچنين شارژ كارتريج در محل

 

         به صورت دوره اي ( ماهيانه *سه ماه *شش ماه و ساليانه ) اعلام مي كند.

 

كانال تلگرام فيكس آموز

 

اينستاگرام فيكس آموز


 


 ثبت نظر